آخرین فرصت ثبت نام در مدارس بزرگسالان برای ایجاد یا ترمیم سوابق تحصیلی

آخرین و تنها فرصت ترمیم و ایجاد سوابق تحصیلی

تا ۲۷آذر برای ثبت نام در امتحانات نهایی برای ترمیم نمره یا ایجاد سوابق فرصت دارید ! تنها یکبار فرصت ترمیم معدل هر درس را دارید !

  • داوطلبان چه برای ایجاد سابقه تحصیلی و چه برای ترمیم نمره تا ۲۷ آذر  فرصت دارند برای ثبت نام به مدارس بزرگسالان مراجعه کنند. امتحانات نهایی دی ماه از سوم دی ماه آغاز و تا ۲۶ این ماه ادامه خواهد داشت.
  • داوطلبانی که دانش‌آموز نظام قدیم بوده و سابقه تحصیلی در پایگاه سنجش یا سامانه ساهت ندارند می‌توانند برای شرکت در امتحانات نهایی دی ماه به مدارس بزرگسالان مراجعه و نسبت به ثبت نام برای شرکت در امتحانات و ایجاد سابقه تحصیلی اقدام کنند. علاوه بر این داوطلبانی هم که قصد ترمیم سوابق دارند، باید برای ثبت نام و شرکت در امتحانات دی ماه به مدارس بزرگسالان مراجعه کنند.
  • داوطلبان چه برای ایجاد سابقه و چه برای ترمیم نمره (برای هر درس) تنها یکبار فرصت شرکت در امتحانات نهایی را دارند، اما این فرصت را دارند تا تعدادی از دروس خود را مثلا در امتحانات نهایی دی ماه امسال و بقیه را در امتحانات خرداد سال آینده امتحان بدهند و از این طریق معدل خود را بالا ببرند.
  • داوطلبان علاوه بر منطقه، ناحیه و شهرستان محل اخذ مدرک تحصیلی خود می‌توانند در سایر مناطق نیز متقاضای شرکت در امتحانات نهایی شوند.

نظرات کاربران

ثبت نظر جدید

نظرات ثبت شده
دوست مدیکالی عزیزم ، اینجا میتونی سوالای خودت در مورد این مقاله را از کارشناسان مدیکال بپرسی