مشاوره کنکور مدیکال استوز

میدونی حس اینکه کسی بخواد یه یار و همراه توی مسیرش داشته باشه ولی تنها باشه چقد بده؟ تیم مدیکال اینجاست تا این حسو نگیری! در واقع ما با داشتن چندین هزار دوست و چند صد مشاور رتبه برتر رفیق راهت میشیم تا همیشه توی مسیر کنکور پشتت گرم باشه! بیا پایین‌تر تا خدماتمونو ببینی رفیق!

مقالات مدیکال

بیشتر

اپلیکیشن مدیکال استوز


میتونین از طریق پلتفرم‌های گوگل پلی و بازار، اپلیکیشن مدیکال رو برای گوشی‌ های اندروید دانلود و نصب کنین اونایی هم که آیفون دارن، میتونن از لینک وب اپلیکیشن مدیکال جهت شرکت در رقابت درسی و رقابت ساعت مطالعه مدیکال و دیگر قابلیت های وب اپ مدیکال استفاده کنن!کاربران اپلیکیشن مدیکال میتونن به وسیله این اپلیکیشن در رقابت ساعت مطالعه و چالش مطالعاتی شرکت کنن و با بقیه کنکوری ها رقابت کنن همچنین قابلیت هایی مانند :

تشکیل گروه های رقابت ساعت مطالعه
دعوت از دوستان به رقابت مطالعاتی
رقابت با بقیه گروه های مطالعاتی
اپلیکیشن مدیکال استوز

رادیو مدیکال

بیشتر

درباره ما

مدیکال از تیرماه سال ۱۳۹۸ فعالیتش رو شروع کرد و کم کم بزرگ و بزرگ تر شد تا جایی که الان با چندین هزار مخاطب کنکوری و دانش آموزی از بزرگ‌ترین تیم‌های آموزشی-مشاوره‌ای انلاین کشوره و هر ساله افتخار اینو داره که رتبه‌های برتر کشوری رو به رزومه کاری خودش اضافه کنه. امروز مدیکال حدود 500 مشاور رتبه برتر از کل دانشگاه‌های کشور داره که مطمئنم توی کارشون بهترینن! چون هم آموزش دیدن و هم با وسواس زیادی انتخاب شدن! ما از همون اول با وسواس کاری مخصوصا تو انتخاب مشاورا خواستیم تا بهترین خدمات رو به دانش آموزامون بدیم، همیشه به انتقادات و پیشنهادات گوش دادیم و منتظر بازخوردهای شما هستیم تا بتونیم همیشه براتون بهترین بمونیم.

راستی شعارمون یادت نره :« خوبیا برمیگرده! »
درباره ما
105,950
تعداد اعضای سایت
2,754,021
تعداد گزارش‌کار‌های ثبت شده
155,451
تعداد آزمون های برگزار شده

مشاورین مدیکال

بیشتر
ابوالفضل جعفری نسب

ابوالفضل جعفری نسب

  • مشاور رشته تجربی
  • رشته و دانشگاه دندانپزشکی دانشگاه تبریز
  • کنکور سال 1401
  • 1 سال سابقه کار
  • 4 ماه عضو مدیکال
فائزه عینی

فائزه عینی

  • مشاور رشته تجربی
  • کنکور سال 1401
  • 5 ماه عضو مدیکال

دیگه تقریبا مشاوره حضوری از مد افتاده!

چون هم کلی وقت گیره و هم از لحاظ بازدهی فرق چندانی با مشاوره انلاین نداره!
وقت یه کنکوری خیلی باارزش تر ازین حرفاست که برای یک ساعت مشاوره کلی ترافیک و دردسرو تحمل کنه تا برسه به آموزشگاه و دوباره برگرده پشت میزش !

مشاوره کنکور آنلاین چیزیه که الان خیلی رایجه و همه دارن کارشون رو تبلیغ میکنن!
پس باید حواس جمع باشی و بهترین تیم و مناسب ترین مشاورو برای خودت انتخاب کنی تا توی مسیر کنکورت به مشکل برنخوری! یادت نره مشاور باید بهت کمک کنه نه اینکه یه دردسر اضافه هم باشه برات.

خدماتی که توی مدیکال عرضه میشه تا حدامکان رایگانه و حتی میتونی توی اکانت های پشتیبانی تلگرام و اینستاگرام مدیکال مشاوره تحصیلی رایگان بگیری ! ما با وجود ارائه بهترین خدمات همیشه سعی کردیم قیمت مناسبی برای طرح‌های مشاوره؜؜؜ امون داشته باشیم تا دانش آموزا به مشکلی از این بابت برنخورن.

ضمنا ما همیشه توی پنل مدیکال ( وب اپ مدیکال) امکاناتی اضافه میکنیم تا درس خوندن رو برات جذاب تر کنیم!
مشاور کنکور تجربی، مشاور کنکور ریاضی، مشاور کنکور انسانی! برای هر رشته از بین بهترین‌های کشور! دیگه چی میخوای؟ اصلا مگه میشه از بین یه تیم ۵۰۰ نفره نتونی مشاور مناسب خودتو پیدا کنی؟

پشتیبانامون انقدر با دانش آموزا حرف زدن که دانش آموز دهنشو باز میکنه میفهمن کی براش مناسبه  پس دلت قرص باشه که اینجا اومدی راضی میمونی و حتی به دوستاتم معرفی نمیکنی از حسودی ولی معرفی کن دختر/پسر خوبی باش! ما هم کمکت میکنیم تا بهترین ورژن خودتو توی مسیر تحصیلی از دهم و یازدهم تا دوازدهم و کنکور نشون بدی!